Čo je PCT XXL

Čo je PCT XXL

PCT XXL bol vytvorený na pomoc vášmu telu pri rýchlej obnove po užití anabolických steroidov alebo SARMs cyklov, ktoré môžu ovplyvniť váš prirodzený testosterónový metabolizmus. PCT XXL je dokonalou voľbou pre každého, kto hľadá účinný prostriedok na obnovu.

Čo predstavuje PCT XXL?

Terapia po cykle PCT (Post Cycle Therapy) je rozhodujúca pre obnovu hormonálnej rovnováhy organizmu po užití anabolických steroidov alebo iných podobných prostriedkov na zväčšenie svalovej hmoty. Cieľom PCT je pomôcť telu pri obnove po skončení cyklu a udržať optimálne hladiny testosterónu a znižovať negatívne vedľajšie účinky.

Je potrebná terapia po cykle?

V každom prípade po užití androgénno-anabolických steroidov je povinné absolvovať po cykle terapiu, pretože steroidné produkty znížia hladiny prirodzeného testosterónu v organizme. Pri užívaní anabolí nie sú iba nízke hladiny testosterónu, ale aj endogénne (prirodzené) potlačenie produkcie testosterónu organizmom. To je negatívny efekt, ktorý SARMs produkty nevyvolávajú a preto sa klasifikujú ako bezpečná alternatíva k anabolikám. Z toho logicky vyplýva otázka "Je po užití SARMs potrebná terapia po cykle?" Odpoveď je - po cyklovej terapii nie je povinná, ale je odporúčaná. Pri užívaní SARMs doplnkov v bezpečných dávkach v väčšine prípadov nie je potrebná terapia po cykle. To je spôsobené tým, že na rozdiel od steroidov majú SARMs selektívne pôsobenie. Aktivujú iba androgénne receptory nachádzajúce sa v svaloch a kostiach a tým nevyvolávajú ťažké vedľajšie účinky charakteristické pre anaboliká. Pri užívaní SARMs v nízkych dávkach (približne 1-3 mg) počas obdobia 6 až 12 mesiacov nie je terapia po cykle povinná. Ale pre dosiahnutie želaného rastu svalov a hromadenia svalovej hmoty v krátkom čase sa pristupuje k užívaniu vyšších dávok. Preto existujú niekoľko možností po cykloterapii, ktoré si môžete prečítať v článku nižšie. Pri užívaní SARMs nie je potlačená prirodzená syntéza testosterónu, ale v tele sa deje niečo iné. Počas užívania SARMs sa viažu na androgénne receptory a tým bránia testosterónu vo viazaní na androgénne receptory. V dôsledku toho sa počas užívania SARMs znižuje potreba testosterónu v tele, pretože receptory sú obsadené a to posiela signály do mozgu, že v tele je dostatok testosterónu. Tento proces môže eventualne viesť k "zlomeniu" samotnej produkcie, že organizmus je nasýtený testosterónom, pretože jeho hladiny v tele nebudú znížené, a aj keď sa neviažu na androgénne receptory, telo bude vnímať, že nie je potrebné produkovať hormón. Tento mechanizmus je základom skutočnosti, že väčšina ľudí počas cyklu s SARMs necíti a nemá žiadne vedľajšie účinky. 

Ako funguje PCT XXL?

PCT XXL funguje stimuláciou tela k produkcii viac testosterónu a obnoveniu normálnych funkcií po použití SARMs. PCT XXL obsahuje zložky, ktoré môžu pomôcť telu bojovať proti stresu a obnoviť hladiny hormónov. Okrem toho môže PCT XXL pomôcť chrániť orgány, ako je pečeň a srdce. Okrem toho PCT XXL blokuje aktivitu enzýmu fosfodiesterázy. Problemy s erekciou u mužov (erektilná dysfunkcia) sú spôsobené týmto enzýmom. V dôsledku toho sa zlepšuje obeh krvi ako celku a podporuje sa prechod viac krvi do penisu. Muži zažívajú erekciu, ktorá je efektívnejšia a trvá dlhšie v dôsledku tohto účinku.

Obsah PCT XXL od Imuscle

 • Clomid 15 mg (klomifen citrát 20 mg) Clomi-20 - SARMs na zvýšenie hladín testosterónu a spermatogenézy
 • Nolvadex 10 mg (tamoxifen 10 mg) Nolva-10 - SARMs Nový prírastok do našej ponuky urýchľuje metabolické procesy v tele, najmä na bielu tukovú tkáň a glykogén.
 • Sialis 10 mg (tadalafil 10 mg) Ci-10: zlepšuje celkový krvný obeh a stimuluje chemikálie v mozgu, ktoré majú pozitívny vplyv na libido.

Tamoxifen (Nolvadex)

Tamoxifen je inhibítor estrogénového receptoru. Inými slovami, neumožňuje estrogénu pôsobiť. Estrogén je prirodzený ženský pohlavný hormón. Nolvadex nie je návykový. V dôsledku týchto účinkov sa tamoxifen používa na rýchlejšiu obnovu po cykle s SARMs alebo steroidmi. Okrem toho, že znižuje hladiny estrogénu u mužov, čo je želaný účinok, tamoxifen minimalizuje riziko gynecomastie (zväčšenie prsníkov).

Klomifen citrát - Clomi-20

Klomifen je antiestrogénový liek, ktorý sa často používa v terapeutickom režime po cykle, aby sa eliminovali možné vedľajšie účinky alebo aby sa telo rýchlejšie zotavilo. Chemicky ide o syntetický estrogén, ktorý však má antagonistický účinok a tým spôsobuje zvýšenie syntézy gonadotropínov (zvýšené hladiny LH a FSH) a tým aj zvýšenie hladín testosterónu v mozgu.

Tadalafil - CI-10

Tadalafil (predávaný pod obchodným názvom Cialis) je liek, ktorý sa používa na liečbu erektilnej dysfunkcie a zväčšenej prostaty. Pôsobí ako inhibítor fosfodiesterázy typu 5, ktorá rozkladá cyklický guanozín monofosfát (cGMP) - látka, ktorá pomáha rozširovať krvné cievy v pohlavných orgánoch a uľahčuje dosiahnutie erekcie.

Výhody PCT SARMs:

 • Okamžité účinky - efekty můžete začít cítit 30 až 60 minut po požití.
 • Zvýšená stabilita a trvání erekce u mužů
 • Vysoké libido
 • Zvýšená sexuální touha
 • Vyšší hladiny testosteronu
 • Posílení spermatogeneze
 • Zvýšení svalové hmoty, kvality a množství spermatu
 • Rychlejší zotavení
 • Zlepšení průtoku krve
 • Zlepšení zaměření a kondice
 • Udržení účinků, které steroidy a SARMs vyvolaly po delší dobu
 • Pozitivní účinky PCT XXL:
 • Rychlý účinek, 60 minut po požití.
 • Delší erekce
 • Zvýšená sexuální touha
 • Zvýšené hladiny testosteronu.
 • Zlepšení kvality a množství spermatu
 • Zvýšení svalové hmoty

Pozitívne účinky PCT XXL

 • Rýchle pôsobenie, 60 minút po absorpcii.
 • Dlhšie erekcie
 • Zvýšené sexuálne túžby
 • Zvýšené hladiny testosterónu.
 • Zlepšenie kvality a množstva spermií
 • Zvýšenie svalovej hmoty

Kde koupit SARMs PCT XXL?

PCT XXL za nejlepší cenu a s nejvyšší kvalitou. Máte možnost zakoupit produkt na našem webu - www.imuscle.sk. Doporučujeme vám nekompromitovat při nákupu produktu, který budete přijímat do svého těla, a nedat se napálit na lákavé nabídky, protože často bývají klamavé. Vždy nabízíme nejvyšší kvalitu PCT za nejlepší cenu!

Příjem a dávkování PCT XXL:

Pro maximální účinek se doporučuje PCT užívat na lačný žaludek (1 hodinu před jídlem nebo 2 hodiny po jídle). Užívání je jednou denně 15 minut před jídlem nebo 45 minut po jídle. iMuscle PCT-XXL je produkt pro zotavení a zvýšení hladin testosteronu a nezávisí na vašich trénincích. Užívání PCT XXL by mělo být v souladu s pokyny výrobce. Obvykle to znamená užívání určitých dávek po určitou dobu.

Vedľajšie účinky PCT XXL

PCT XXL je zložený z prírodných zložiek a nevyvoláva vážne vedľajšie účinky. Pri dodržiavaní uvedených dávok, ako aj všetkých uvedených indikácií a kontraindikácií, je šanca na vznik nežiaducich vedľajších účinkov PCT minimálna. Väčšina vedľajších účinkov sa prejavuje bolesťami hlavy, mierne poruchy krvného tlaku a tráviace ťažkosti, ako napríklad nevoľnosť a zvracanie.

Pre koho je PCT XXL vhodný?

PCT XXL je vhodný pre každého, kto používal SARMs a hľadá účinný spôsob obnovy svojho tela. Tento produkt je dokonalou voľbou pre tých, ktorí chcú udržať výsledky získané z SARMs a uistiť sa, že ich telo sa po cykle správne obnovuje.

Použitie PCT XXL vo svete športu

PCT XXL je najúčinnejší produkt na obnovu po cykle SARMs. Vo svete športu je tento produkt mimoriadne užitočný, pretože športovci často používajú SARMs na dosiahnutie lepších výsledkov. Použitie PCT XXL môže pomôcť športovcom udržať svoje výsledky a zabrániť nežiaducim účinkom.

Cyklus s PCT XXL

Použitie PCT XXL by malo byť po cykle SARMs. Zvyčajne by mal trvať 4 až 8 týždňov v závislosti od individuálnych potrieb. V závislosti od produktu, s ktorým sa vykonáva postcyklová terapia, má rôznu dĺžku. Počas terapie po cykle je veľmi dôležité dodržiavať všetky indikácie a kontraindikácie, aby sa dosiahli maximálne výhody.

Kvalita PCT XXL od Imuscle

PCT XXL od Imuscle je jedným z najkvalitnejších produktov na obnovu po cykle SARMs. Je vyrobený z vysokokvalitných zložiek a zodpovedá najvyšším štandardom kvality. Všetky produkty od Imuscle sú vedecky testované a dokázali svoju účinnosť.

Názory a recenzie na PCT XXL v roku 2023

Mnohí používatelia uvádzajú, že PCT XXL bol veľkou pomocou pri obnove tela po užití SARMs alebo steroidov. Zdieľajú, že produkt je účinný a spoľahlivý, pomohol im rýchlo sa vrátiť do ich normálneho režimu fungovania. Názory a recenzie používateľov na produkt sú veľmi pozitívne, pričom mnohí z nich zdieľajú, že PCT XXL mal pozitívny vplyv na ich náladu, sexuálnu túžbu, energiu a svalovú hmotu.

Záver

PCT XXL od Imuscle je SARMs určený na pomoc telu pri obnove po cykle SARMs alebo steroidov. Produkt má za cieľ zlepšiť hormonálnu rovnováhu a podporiť svalový rast, zatiaľ čo súčasne znižuje nežiaduce vedľajšie účinky. Imuscle vyvinul PCT, produkt, ktorý zjednocuje všetky výhody, ktoré používatelia požadujú, na jednom mieste, špeciálne pre túto účasť.

Späť na blog

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené.