FAQs

Skontrolujte najčastejšie otázky tu, ak stále potrebujete pomoc, kontaktujte nás

FAQs

Keďže SARMs nie sú regulované produkty, jediný spôsob, ako sa uistiť o ich kvalite, je test HPLC, ktorý meria úroveň čistoty suroviny, z ktorej je produkt vyrobený. iMuscle testuje každú svoju šaržu, testy kvality SARM si môžete pozrieť tu. 

Dodávky realizujeme lokálne. To znamená, že naše SARM sú na území krajiny, z ktorej si objednáte, a budú doručené priamo. Tu si môžete pozrieť, ako ďaleko doručujeme. 

Najjednoduchší spôsob, ako získať odpoveď na svoju otázku týkajúcu sa doplnkov SARMs, je položiť ju e-mailom.

Keďže väčšina recenzií doplnkov SARMs je falošná (viac si o tom môžete prečítať tu), vytvorili sme aktívne fórum SARM, kde môžete získať priame recenzie a spätnú väzbu od používateľov, ako ste vy. 

Rôzne typy doplnkov SARMs majú špecifický účel. Preto je dôležité, aby ste si starostlivo vybrali svoje SARM, pretože niektoré produkty môžu bojovať o rovnaký androgénny receptor a vylučovať sa. Prečítajte si viac o tom, ako stohovať SARMs. 

SARMs sú selektívne modulátory androgénneho receptora, pôsobia selektívne, neovplyvňujú vedľajšie orgány a nespôsobujú vedľajšie účinky, ktoré sú charakteristické pre iné anabolické produkty, ako sú steroidy. Zistite viac o SARMs. 

Niektoré z najsilnejších SARMs pre svalovú hmotu sú Ligandrol, Testolone, YK11. Viac sa o nich dozviete tu. Ako zvýšiť ich účinok, nájdete tu. 

Najlepšie SARMs na spaľovanie tukov sú Cardarine GW501516, Stenabolic SR9009, Andarine S4 a Ibutamoren MK-677. Zistite, prečo sú také dobré a ako ich používať.