Čo je Ostarín MK-2866

Čo je Ostarín MK-2866

Ostarín, tiež známy ako Enobosarm a MK-2866, je selektívny modulátor androgénneho receptora, skratka pre CAPM, vyvinutý spoločnosťou GTx, Inc. Hlavným cieľom Ostarine je liečiť rôzne ochorenia súvisiace s odbúravaním svalovej hmoty, ako sú:

 •     Osteoporóza (ochorenie, pri ktorom sa kosti ľahko lámu, pretože ovplyvňuje kostnú hmotu)
 • Polymyozitída (ochorenie svalov, ktoré vedie k zápalu svalových vlákien)
 • Krab

Do vývoja Ostarine bolo investovaných viac ako 35 miliónov dolárov, čo je doslova dôkazom toho, ako cenný je produkt. Devastačný účinok MK2866 sa rýchlo stáva hlavnou témou nielen v medicínskom svete, ale aj vo svete športu.

Dnes je Ostaríne MK 2866 pre svoju funkčnosť pri posilňovaní svalovej hmoty a rozvoji svalových vlákien využívaný v rade športov.

Účinnosť Enobosarmu a rýchly rast svalov, ku ktorému jeho príjem vedie, sú hlavné dôvody, prečo je tento SARM kvalifikovaný ako doping. V podstate je Ostarín MK-2866 veľmi podobný účinku testosterónu.


Aké sú výhody Ostarine MK2866

Ostarín je vhodný na rôzne účely. Áno, jeho hlavným účelom je zvýšenie sily svalových vlákien, no ďalším významným dôvodom, prečo je MK-2866 taký populárny, je fakt, že zrýchľuje metabolizmus a predurčuje telo k spaľovaniu tukov.

Selektívne pôsobenie SARM Ostarín MK-2866 z neho robí ideálnu voľbu pre športovcov v rôznych disciplínach. V priebehu rokov sa tento SARM stal verným pomocníkom ľudí praktizujúcich MMA, box, atletiku a dokonca aj kulturistiku.


Väzbou na androgénne receptory v tele má Ostarín MK2866 mnoho výhod:

 • Zvyšuje silu svalových vlákien až o 70 % v priebehu 2 až 3 mesiacov;
 • Predisponuje telo k budovaniu svalovej hmoty a zároveň k spaľovaniu tukov, keďže manipuluje s receptormi a zvyšuje syntézu bielkovín;
 • Pomáha spaľovať tuky zrýchlením metabolizmu. V období 2 až 3 mesiacov je možné schudnúť 2 kilá bez ťažkého tréningu;
 • Trvalým posilňovaním kostnej štruktúry predchádza a chráni pred zraneniami a traumami;
 • Zlepšuje tréningový proces a pomáha k efektívnejšiemu a dlhšiemu tréningu, pretože zvyšuje hladinu energie a výrazne znižuje riziko zranenia;
 • Je vhodný na terapiu po steroidnom cykle, keďže sa nepremieňa na estrogén ani dihydrotestosterón (DHT).

Ako funguje Ostarine MK-2866

OSTARINE akcia

Ostarín MK-2866 je súčasťou skupiny doplnkov s názvom SARM, ktoré sa viažu na androgénne receptory, zlepšujú syntézu bielkovín a vedú k množstvu výhod. Enobosarm MK-2866 funguje tak, že sa viaže na androgénne receptory vo svaloch a kostiach, čím „povie“ telu, aby rástlo.

Na rozdiel od iných chemikálií, ktoré sa tiež viažu na androgénne receptory, ako sú steroidy, Ostarín neovplyvňuje iné menšie orgány v tele a nespôsobuje vedľajšie účinky spôsobené steroidmi.

Spôsob, akým Ostarine účinkuje, mu umožňuje zvýšiť syntézu bielkovín v tele a pomôcť príjemcovi, aby bol odolnejší a silnejší. Je tiež dôležité poznamenať, že spôsob, akým Enobosarm funguje, nevedie k aromatizácii, takže hladiny estrogénu a dihydrotestosterónu (DHT) nestúpajú.


Inými slovami, príjem MK-2866:

 •  NEOvplyvňuje libido a sexuálnu aktivitu
 • NEspôsobuje problémy s prostatou
 •  NEPOTLUMUJE hormóny, keď sa užíva v miernych dávkach

Na čo je Ostarine vhodný?

Teraz, keď poznáte hlavné výhody Ostarine, pozrime sa, pre koho je vhodný:

 •  Ostarín je ideálny pre ľudí, ktorí chcú schudnúť bez straty svalovej hmoty
 •  Ostarine je vhodným doplnkom pre každého, kto trpí slabým svalovým alebo kostným systémom
 •  Športovci a kulturisti môžu užívať Enobosarm MK-2866 na udržanie svalovej hmoty a prečistenie tela
 •  Ľudia, ktorí trpia chorobami súvisiacimi so stratou svalovej hmoty, môžu užívať Ostarín a získať späť určitú svalovú hmotnosť. 

Ostarine MK 2866 pre budovanie svalovej hmoty

Ostarín je doplnok SARM, ktorý nielen zvyšuje silu a zlepšuje vytrvalosť, ale tiež spôsobuje rast svalov. Už po niekoľkých týždňoch príjmu sú viditeľné výsledky – nárast svalovej hmoty až o 3 kilogramy!

Enobosarm zvyšuje syntézu bielkovín v tele a je považovaný za bezpečnú alternatívu k testosterón propionátu – steroidu určenému na zvýšenie sily a budovanie svalovej hmoty v naozaj krátkom čase. Podstatný rozdiel je však v tom, že Ostarine MK 2866 nespôsobuje vážne vedľajšie účinky.

Budovanie svalovej hmoty nie je vždy len cieľom, ktorý si dávame, aby sme vyzerali a cítili sa dobre. Budovanie svalovej hmoty je nevyhnutnosťou v mnohých športoch, a preto sa mnohí športovci a atléti rozhodnú užívať Ostarín MK 2866:

 •   Augusto Mendes-  bojovník MMA
 •  Nico Montano - bojovník MMA
 •  Mateo Spreafico - profesionálny cyklista
 •  Lucian Bute - profesionálny boxer
 •  Frankie Montas – hráč baseballu v Major League Baseball

 

Enobosarm na spaľovanie tukov

Ostarine NA SPAĽOVANIE TUKU

Pôvodné SARM sú navrhnuté tak, aby sa vyrovnali s chorobami spojenými so stratou svalov. To znamená, že si museli nielen udržať svalovú hmotu, ale aj dostatočne silní na to, aby to dokázali s kalorickým deficitom, keďže chorí ľudia často nemôžu veľa jesť.

Okrem naberania čistej svalovej hmoty je možné Enobosarm použiť aj na spaľovanie tukov, pretože udržuje telo v anabolickom režime počas celého cyklu. Tento SARM spôsobuje, že telo spáli tuk skôr, ako spáli svalovú hmotu.

V situáciách hladovania začne telo najskôr spaľovať svalovú hmotu, pretože tuk sa v prípade nedostatku kalórií môže ľahšie ukladať na dlhodobé využitie. Tuky navyše udržujú telesné teplo, takže ich telo potrebuje viac. Enobosarm zvráti tento prirodzený proces.

MK-2866 na prevenciu zranení

Ostarine MK-2866 na kĺby a zranenia

Ostarín MK-2866 nielenže pomáha príjemcovi k nárastu svalovej hmoty a zároveň sa zbavuje prebytočného tuku. Podľa 4-mesačnej štúdie zahŕňajúcej viac ako 150 pacientov tento účinný SARM tiež zvyšuje kostnú hmotu, zlepšuje stav kĺbov a zvyšuje silu a vytrvalosť.

Vďaka anabolickým účinkom Ostarine MK-2866 na spojivové tkanivo a kostrové svalstvo zvyšuje hustotu kostí, čím predchádza zraneniam a traumám. Len niekoľko týždňov po začiatku cyklu s MK-2866 dochádza k nárastu svalovej hmoty o 2 až 5 kilogramov a trvalému spevneniu kostnej štruktúry.

Kedy sú viditeľné prvé výsledky Ostarine MK-2866

Na rozdiel od niektorých iných SARM, ktoré nevyžadujú dlhodobé užívanie na zaznamenanie prvých výsledkov, Ostarín pôsobí kumulatívne. To znamená, že trvá približne 2 týždne, kým si všimnete prvé výsledky.

So správnym tréningovým programom a stravou budú výsledky po treťom týždni viac než zrejmé nielen pre vás, ale aj pre všetkých okolo vás. Vzhľadom na to, že pôsobí kumulatívne, Ostarín sa užíva v cykle minimálne 4 týždňov.

Najlepšie na tomto produkte však je, že 95 % dosiahnutých výsledkov sa dá po cykle zachrániť! Buďte teda trpezliví, presne dodržujte cyklus a prvé výsledky užívania Ostarine budú čoskoro k dispozícii! 

Ovplyvňuje Ostarine produkciu testosterónu

Ostarín je jedným z najvyhľadávanejších SARM, pretože je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých. Jeho najlepšou kvalitou však je, že pri užívaní v predpísaných dávkach a správnym spôsobom neovplyvňuje produkciu testosterónu.

Ostarine MK-2866 testosterónu

Pri vyšších ako odporúčaných dávkach alebo pri dlhších ako optimálnych cykloch môže Ostarín znížiť produkciu testosterónu až o 50 %. Androgénne receptory sa totiž nebudú môcť viazať na prirodzený testosterón v tele, pretože sa teraz budú viazať na Ostarín, ktorý je anabolickejší a rýchlejší.

Je však dôležité poznamenať, že Enobosarm nezastavuje produkciu vlastného testosterónu, na rozdiel od steroidov a prohormónov! Ak sa doplnok užíva v poskytnutých množstvách, nepozorujú sa žiadne problémy s produkciou testosterónu.

Ako urobiť cyklus s Ostarine MK-2866

Cyklus s Ostarín môže mať rôzne trvanie v závislosti od výsledkov, ktoré chcete dosiahnuť:

 • Na naberanie svalovej hmoty - od 6 do 8 týždňov (maximálne 10 týždňov)
 • Na odstránenie tuku - od 4 do 6 týždňov
 • Na zotavenie po steroidnom cykle - od 6 do 8 týždňov

Ak užívate Ostarín MK 2866 ako súčasť terapie po cykle, zotavenie sa výrazne urýchli a výsledky budú maximálne uspokojivé. Ostarine tiež funguje veľmi dobre, pokiaľ ide o odstraňovanie tuku.

Dávky, v ktorých musíte užívať tento SARM, sa tiež líšia v závislosti od cieľov, ktoré sledujete. Okrem toho je Ostarín vhodný pre ženy aj mužov, no medzi pohlaviami je rozdiel v dávkach. 

Cyklus svalovej hmoty

Ostarín má dlhý polčas (24 hodín), čo znamená, že nie je potrebné rozdeliť dávku do niekoľkých dávok počas dňa. 1 dávka denne nalačno pre lepšie vstrebávanie je najúčinnejším riešením.

 • Naberanie svalovej hmoty MUŽI – medzi 30 a 50 mg denne
 • Naberanie svalovej hmoty ŽENY – medzi 15 a 20 mg denne

Kulturisti často užívajú Ostarine vo väčších dávkach, pričom si jeho príjem rozdelia počas dňa. Nezabúdajte však, že sú to profesionáli, ktorí majú bohaté skúsenosti so športovými doplnkami, presne vedia, ako sa stravovať a trénovať niekoľkokrát denne!

Najoptimálnejšie trvanie cyklu pre svalovú hmotu s MK-2866 je 6 týždňov, takže nehrozí presýtenie receptorov. Pre svalovú hmotu je dôležité dať si po skončení cyklu pár mesiacov pauzu, ktorú je možné kombinovať s príjmom rôznych vitamínov, o ktorých vám povieme niečo nižšie.

Cyklus spaľovania tukov

Ostarín je jedným z najpoužívanejších SARM na čistenie tukov. Jeho najsilnejšou výhodou je, že pomáha udržiavať svalovú hmotu aj pri nízkokalorickej diéte. Ak je toto váš cieľ, postupujte takto:

 • Čistiaci tuk – medzi 15 a 30 mg denne, nalačno alebo hodinu pred jedlom.

Na terapiu po cykle (zotavenie)

Ostarín je jedným z najneškodnejších SARM, keďže nepresýti receptory, nevedie k aromatizácii a neovplyvňuje iné orgány, než na ktoré smeruje jeho pôsobenie.

Z tohto dôvodu sa mnohí športovci rozhodnú užívať MK 2866 po cykle steroidov. Tento SARM môže slúžiť ako „most“ medzi cyklami, udržuje telo v anabolickom režime a pomáha udržiavať nahromadenú svalovú hmotu.

Ak užívate Ostarine MK 2866 ako súčasť terapie po cykle, je dobré ho kombinovať s Clomidom a Tamoxifenom. Terapia tak bude oveľa efektívnejšia a zachované výsledky maximálne uspokojivé. Tu sú optimálne dávky, ktoré odporúčame:

 1.     Clomi-20 – 20-40 mg
 2.     Nolva-10 – 10-20 mg
 3.     Ostarine – 15 až 30 mg

Ostarine sa môže užívať ako terapia po cykle steroidov a v kombinácii s rôznymi vitamínmi, keď cyklus nebol taký dlhý a cieľom je jednoducho prevencia. V tomto prípade je najlepšia kombinácia Ostarín, vitamín D3 a zinok, dávky sú:

 

 1. Ostarine - 15 až 30 mg
 2. Vitamín D3 - 2500 až 5000 iu denne
 3. Zinok 30 mg denne

Cyklus s Ostarine pre ženy

Ostarín MK 2866 je jedným z najlepších doplnkov pre ženy, pretože nevedie k hormonálnej nerovnováhe. Všetky steroidy na trhu môžu byť pre ženy nebezpečné, najmä kvôli vedľajším účinkom, ktoré spôsobujú, ako napríklad:

 • Virilizácia
 • Poruchy menštruačného cyklu
 • Dysfónia
 • Zvýšené ochlpenie (hirzutizmus) atď.

Správny príjem Ostarine MK-2866 nespôsobuje žiadne z týchto vedľajších účinkov. Preto sa stovky žien rozhodnú pre cyklus s Ostarín ! Prekračovanie dennej dávky, ako aj príliš dlhý cyklus však môže viesť ku komplikáciám a zníženej citlivosti receptorov, a to u mužov aj žien!

S čím sa kombinuje Ostarine (stacks).

Ostarín je jedným z najlepších SARM na posilnenie svalov a posilnenie kostného systému. MK 2866 má však množstvo pozitívnych účinkov a práve jeho multifunkčnosť z neho robí ideálnu voľbu pre SARM stack.

Pretože Ostarine nepresýti androgénne receptory a neovplyvňuje sekundárne orgány, možno ho ľahko kombinovať s takmer akýmkoľvek iným SARM, ako je Cardarine, Andarine, Stenabolic, Ligandrol a ďalšie. Tu sú najobľúbenejšie stacks vzoriek s Ostarine MK-2866:

SARM stack Ostarine, Cardarine

Tento SARM stack je ideálny pre každého, kto pravidelne zaťažuje svoje kĺby a svaly ťažkým tréningom. Jeho účinok sa prejavuje v prvých dňoch užívania, pretože užívatelia zaznamenajú okamžité zlepšenie úrovne sily a vytrvalosti počas cvičenia.

Ostarine posilňuje a spevňuje svalové vlákna, zatiaľ čo Cardarine zvyšuje tok kyslíka a krvi do svalových vlákien. Zlepšujú sa tak metabolické procesy a telo syntetizuje bielkoviny oveľa rýchlejšie.

SARM stack Ostarín a Cardarine je výberom mnohých športovcov, ktorí sa venujú bojovým umeniam aj olympijským športom, ako je disk. Optimálne trvanie cyklu s SARM stacks Ostarine a Cardarine je 6 týždňov a dávky sú nasledovné:


 • MK-2866 - 30 mg ráno 15 minút pred jedlom alebo jednu hodinu po jedle.
 • Cardarine GW-501516 - 20 mg, asi hodinu pred tréningom.

Kombinácia Ostarine, Cardarine, Andarine

Pridanie 45 mg Andarine denne ku kombinácii Ostarine + Cardarine je perfektnou voľbou, pretože Andarine udržuje svaly napnuté a pevné tým, že obmedzuje priberanie tuku, dokonca aj pri vysokokalorickej diéte. Andarine sa má užívať 3x denne, 5 dní po sebe s 2 dňami prestávky.

Kombinácia Ostarine, Cardarine, Andarine umožňuje športovcom nehladovať, aby si udržali váhu potrebnú pre danú kategóriu. Tento SARM stack zvyšuje výbušnosť, udržuje kondíciu a zlepšuje silu.

Stack s MK-2866, Endurabol a Ligandrol

SARM stack Ostarín MK-2866, Cardarine (Endurabol) a Ligandrol je ideálna kombinácia pre každého, kto chce zaznamenať vizuálne výsledky už po prvom týždni užívania.

Cardarine a Ligandrol skvele spolupracujú pre výraznejšie a tvarované svaly, zatiaľ čo Ostarín MK-2866 posilňuje kĺby a kosti a chráni pred zraneniami. Optimálny príjem Stack s MK-2866, Endurabol a Ligandrol je 6 týždňov a odporúčané dávky sú:

 • Ligandrol LGD-4033 - 16 mg ráno 15 minút pred jedlom alebo hodinu po jedle
 • Cardarine GW-501516 - 20 mg asi hodinu pred tréningom
 • Enobosarm MK-2866 – 30 mg ráno 15 minút pred jedlom alebo hodinu po jedle

Kombinácia Ostarine a Ligandrol

Kombinácia Ostarine a Ligandrolu vedie k rýchlemu nárastu svalovej hmoty za menej ako 2 týždne. Ligandrol, podobne ako Ostarín MK-2866, sa viaže priamo na androgénne receptory, čím pomáha zvyšovať silu a vysokú svalovú hmotu.

Ligandrol, nazývaný aj LGD-4033, je často prirovnávaný k známemu steroidu Dianabol, s tým podstatným rozdielom, že nevedie k zadržiavaniu vody a hormonálnej nerovnováhe. Odporúčané dávky na kombináciu Ostarine a Ligandrolu sú:

 • MK-2866 - 30 mg ráno 15 minút pred jedlom alebo jednu hodinu po jedle
 • Ligandrol LGD-4033 – 16 mg ráno, 15 minút pred alebo jednu hodinu po jedle

Stack s MK2866, Ligandrol LGD-4033, Ibutamoren MK677

Ibutamoren MK677 má schopnosť stimulovať rastový hormón o 300%, čo znamená, že budete môcť nielen transformovať svoju postavu v negatívnom čase, ale tiež zlepšiť metabolizmus tela a proces regenerácie.

SARM stack MK2866, Ligandrol LGD-4033, Ibutamoren MK677 zlepšuje kvalitu spánku, urýchľuje syntézu bielkovín, pomáha odstraňovať tuk a udržuje telo v anabolickom režime na budovanie svalovej hmoty.


Za menej ako 30 dní môžete získať 3 kilogramy čistej svalovej hmoty a za celý cyklus od 6 týždňov do 6 kilogramov! Tu sú dávky, ktoré musíte užívať, aby ste dosiahli tieto výsledky:

 

 • MK-2866 - 30 mg ráno 15 minút pred jedlom alebo jednu hodinu po jedle
 • LGD-4033 - 8 mg denne, nalačno alebo jednu hodinu po jedle
 • Ibutamoren MK677 – 20 mg denne, 2 hodiny pred spaním

Stack MK-2866, RAD-140

Testolone RAD-140 je jeden z doteraz nájdených najúčinnejších SARM na naberanie svalovej hmoty. Tento SARM nielen pomáha budovať svalovú hmotu bez toho, aby to viedlo k zadržiavaniu vody, ale tiež vykazuje skvelé neuroprotektívne vlastnosti.

Testolone RAD-140 má silný antikatabolický účinok, vďaka čomu je ideálny pre kulturistov, ktorí nechcú stratiť svalovú hmotu pri čistení tela.

Kombinácia Ostarine MK-2866 a RAD-140 vedie k obrovskej sile spolu s hustými a pevnými svalmi. Ak sa rozhodnete, že SARM stack MK-2866, RAD-140 je vašou voľbou, tu sú dávky, ktoré môžete užívať:

 • Ostarín - 30 mg ráno 15 minút pred jedlom alebo jednu hodinu po jedle
 • Testolone – 2x denne x 10 mg, ráno a večer nalačno

Kombinácia Ostarine, Stenabolic, Testolone

Účinok SARM Testolone je veľmi podobný účinku anabolického hormónu testosterónu, a preto tento SARM dokáže zvýšiť svalovú hmotu až o 50%. V kombinácii so Stenabolic SR9009, ktorý urýchľuje metabolické procesy, zvyšuje spotrebu kyslíka vo svaloch, zlepšuje vstrebávanie glukózy, Testolone pôsobí dvojnásobne.

Čerešničkou na torte v tomto STACK je však Ostarín MK-2866. Postupným zvyšovaním sily a posilňovaním kostí a kĺbov tento SARM funguje skvele v kombinácii so Stenabolic a Testolone a je nepostrádateľným prvkom pri rýchlom budovaní svalovej hmoty

 • Ostarine - 30 mg ráno 15 minút pred jedlom alebo jednu hodinu po jedle
 • Stenabolic SR-9009 - 10-30 mg, 2x denne
 • Testolone – 20 mg, rozdelených 2-krát denne x 10 mg, ráno a večer nalačno pre lepšie vstrebávanie

Ako určiť úroveň kvality Ostarine

V súčasnosti sú SARMs pravdepodobne najbežnejšie športové doplnky na trhu. Keďže však nejde o kontrolované produkty, veľmi často spoločnosti alebo predajcovia, ktorí ich predávajú, zneužívajú dôveru svojich zákazníkov a riedia suroviny.

Ostarine MK-2866 TEST KVALITY

SARM, ktoré sú propagované ako „kvalitné“ a „originálne“, teda môžu obsahovať rôzne škodlivé látky, ktoré narúšajú pôsobenie produktu a ohrozujú zdravie zákazníka.

Najistejším spôsobom, ako určiť úroveň kvality Ostarine a všetkých ostatných SARM, je kontaktovať výrobcu a požiadať o testy kvality. Značky v Bulharsku, ktoré skutočne ponúkajú kvalitné a efektívne produkty, ponúkajú takéto testy a skúmajú každú šaržu produktov, ktoré dostanú.

Kde nájsť fórum pre názory a recenzie od Ostarine

Ďalším spôsobom, ako sa uistiť o kvalite a účinnosti Ostarinu a iných doplnkov CAPM, je pozrieť sa na rôzne recenzie zákazníkov. Na našom SARM fóre môžete osobne kontaktovať ľudí, ktorí už SARM vyskúšali a klásť im rôzne otázky, ktoré vás zaujímajú, ako napríklad:

 •  Aké sú výhody SARM, najmä Ostarín MK-2866
 •  Ako Enobosarm funguje
 •  Aké sú vedľajšie účinky lieku Ostarín
 •  Ako užívať SARM Ostarine
 •  Postcyklová terapia s Enobosarm

Aké sú vedľajšie účinky MK-2866

Ostarine МК2866 Vedľajšie účinky

Bez ohľadu na to, aký bezpečný je výrobok, jeho nesprávne použitie môže byť vždy zdraviu nebezpečné. Táto zásada sa v plnej miere vzťahuje na doplnky SARM. Ako súčasť skupiny SARM sa Ostarine viaže priamo na androgénne receptory v kostrovom a svalovom systéme bez poškodenia pečene alebo iných menších orgánov.

MK-2866 je jedným z najpopulárnejších SARM na trhu, a to nielen pre jeho skvelý účinok, ale aj pre minimálne vedľajšie účinky, ku ktorým jeho príjem vedie. Pri správnom užívaní, teda v 95% prípadov, Ostarín nespôsobuje nebezpečné vedľajšie účinky a nepoškodzuje zdravie.

Vedľajších účinkov MK-2866 je extrémne málo a pravdepodobnosť, že sa stretnete s niektorým z nich, je minimálna. prečo? Ostarine neovplyvňuje sekundárne orgány v tele, nearomatizuje a nevedie k zadržiavaniu vody.


Skutočné vedľajšie účinky Ostarine

Ostarín je SARM, na ktorom sa uskutočnilo množstvo výskumov a všetky ukazujú jednu vec – je účinný a zároveň neškodný, pokiaľ sa užíva správne. Internet je zaplavený informáciami o vedľajších účinkoch SARM a najmä Ostarine. Avšak len veľmi málo z nich sú skutočné vedľajšie účinky, s ktorými sa môžete stretnúť.

Dávky, ktoré sú vyššie ako odporúčané, môžu skutočne ovplyvniť voľný testosterón! Ostarine MK 2866 má celkom podobné vlastnosti ako testosterón, takže má zmysel zaujať jeho miesto v androgénnych receptoroch. Účinok Ostarín však NEZASTAVUJE produkciu voľného testosterónu!

Ďalšie skutočné vedľajšie účinky , ktoré sa u vás môžu vyskytnúť, sú mierne závraty a bolesť hlavy. Stáva sa to väčšinou u ľudí, ktorí skúšajú SARM prvýkrát a účinok zmizne po prvých dňoch užívania, keď si telo na doplnok zvykne.

Mýty a nereálne tvrdenia o vedľajších účinkoch MK2866

Pre svoju veľkú obľubu a bezproblémový efekt sa MK 2866 rýchlo stal lídrom na trhu športových doplnkov. To je samozrejme fakt, ktorý sa nie každému páči a na internete vzniká čoraz viac článkov, ktorých cieľom je skresľovať prácu SARM a označovať ich za škodlivé a neúčinné.

90 % informácií o vedľajších účinkoch SARM, vrátane Ostarine, ktoré sú dostupné na internete, je nesprávnych. Mnohé z „vedľajších účinkov“ MK2866 sú len mýty a nereálne tvrdenia. Prijatie  Ostarín MK-2866:

 •   NEspôsobuje gynekomastiu
 • NEspôsobuje akné
 • NEZASTAVUJE produkciu testosterónu vo vašom tele
 • NEspôsobuje problémy s prostatou
 • NEZVYŠUJE agresivitu
 • NIE JE toxický pre pečeň
 • NEVYPÔSOBUJE kontrakciu semenníkov
 • NESPÔSOBUJE virilizáciu

Ako urobiť PCT terapiu po cykle pre Ostarine

Jednou z najlepších vlastností Ostarine MK-2866 je, že po cykle sa hladiny voľného testosterónu rýchlo vrátia do normálu a po cykle nie je potrebná terapia. Ak stále chcete vykonávať profylaktickú terapiu, potom sú najlepšou voľbou vitamíny ako vitamín D3 a zinok.

Okrem toho sa MK 2866 môže užívať ako súčasť poststeroidnej PCT. V tomto prípade je kombinácia Ostarine, Clomidu a Tamoxifenu ideálnou voľbou pre rýchle zotavenie a udržanie najlepších výsledkov.

Záver

Vďaka svojej schopnosti posilňovať a chrániť svaly a kĺby pred zraneniami je Ostarín voľbou číslo jeden pre mnohých športovcov. A čo viac, Enobosarm je nenahraditeľnou súčasťou všetkých stackov pre rýchle, ale efektívne budovanie svalov!

Tento SARM je vhodný pre ženy aj mužov a nespôsobuje nebezpečné vedľajšie účinky, ktoré charakterizujú obľúbené steroidy a prohormóny. Jednou z najsilnejších vlastností Ostarín MK-2866 je, že zrýchľuje metabolizmus a dokonca pomáha spaľovať tuky.

Späť na blog

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené.