Čo je Ibutamoren MK-677?

Čo je Ibutamoren MK677?

Ibutamoren, známy aj ako MK677 a Nutrobal, stimuluje uvoľňovanie rastového hormónu (GH) a zvyšuje faktor rastu podobný inzulínu I (IGF-1). MK677 nie je v skutočnosti SARMs, ale je zaradený ako súčasť skupiny selektívnych modulátorov receptorov androgénov (SARMs), pretože Ibutamoren pôsobí selektívne a nevyvoláva hormonálne nerovnováhy.

Ibutamoren MK677 je jeden z najvyhľadávanejších SARMs na trhu vďaka jeho jedinečnej schopnosti imitovať akciu hormónu grelínu a tak sa viazať na jeden z grelínových receptorov v mozgu. Týmto spôsobom telo uvoľňuje pevné množstvo rastového hormónu.

Ďalšou jedinečnou vlastnosťou Ibutamoren MK677 je, že zvyšuje množstvo svalovej hmoty bez zmeny percenta telesného tuku, čo je, ako mnohí športovci môžu potvrdiť, mimoriadne ťažké!

AKÉ SÚ VÝHODY NUTROBALU

AKÉ SÚ VÝHODY NUTROBALU

Je ťažké dať krátku odpoveď na otázku "Aké sú výhody Nutrobalu?", pretože je ich naozaj veľa! MK677 má rad pozitívnych účinkov a to je jedným z dôvodov, prečo sa používa aj pri liečbe chorôb ako osteoporóza, ktorá vedie k strate svalovej hmoty.

Stovky športovcov z celého sveta dôverujú Nutrobalu a môžu získavať svalovú hmotu zatiaľ čo posilňujú svoje kĺby a kosti. Hlavnou príčinou je jeho schopnosť zvyšovať uvoľňovanie rastového hormónu, tento SARMs prináša mnoho ďalších výhod:

 • Zvyšuje čistú svalovú hmotu
 • Zlepšuje vytrvalosť
 • Zvyšuje silu
 • Zrýchľuje metabolizmus
 • Posilňuje kosti a kĺby
 • Zrýchľuje rozklad nadbytočného tuku
 • Zlepšuje spánok
 • Má blahodarný účinok na pokožku, spomaľujúc starnutie
 • Zlepšuje činnosť mozgu.

PRE KOM JE IBUTAMOREN MK677 VYHODNÝ?

Každý, kto si stanovil cieľ získať čistú svalovú hmotu, vie, ako ťažké je to dosiahnuť. Proces budovania svalov nie je len dlhý, ale tiež s ním sú spojené aj ďalšie veci okrem tréningu: správna výživa, príjem určitého množstva kalórií a ďalšie.

Ak nechcete prejsť cez cyklus "vyčistenia", ktorý môže byť skutočnou nočnou morou, Ibutamoren MK677 vám môže pomôcť dosiahnuť výsledky oveľa rýchlejšie!

Ibutamoren MK677 je vhodný pre vás, ak:

 • Chcete rýchlo získať svalovú hmotu bez ohrozenia zdravia
 • Chcete zlepšiť vašu vytrvalosť a účinnosť tréningu.
 • Chcete formovať vaše telo
 • Chcete spáliť tie nepríjemné posledné kily podkožného tuku.

Môžu profesionálni športovci užívať Ibutamoren MK677?

Ibutamoren MK-677 je jedným z najpredávanejších SARMs na trhu vďaka jeho veľkej použiteľnosti v rôznych športoch. Profesionálni kulturisti udržujú svoju formu pomocou tohto doplnku.

Avšak, kvôli jeho silnému účinku, Ibutamoren MK677, rovnako ako iné doplnky zo skupiny SARMs, sa zaraďujú na zoznam zakázaných látok WADA, čím sa stávajú dopingom.

To znamená, že profesionálni športovci, ktorí podliehajú dopingovému testovaniu, by nemali užívať Ibutamoren MK677. Dôležitou poznámkou je, že MK677 zostáva v krvi niekoľko mesiacov po skončení cyklu.

AKO PÔSOBÍ IBUTAMOREN MK677

Ibutamoren stimuluje hypofýzu, čo vedie k uvoľneniu veľkého množstva hormónu rastu. Hoci tento SARMs má podobný účinok ako peptidy GHRP-6 a Ipamorelin, nevyvoláva vedľajšie účinky a užíva sa perorálne.

Ibutamoren pôsobí stimuláciou uvoľňovania hormónu rastu viazaním sa na grelínové receptory v mozgu. Štúdie na tomto SARMs ukázali, že zvyšuje tak svalovú hmotu, ako aj hustotu minerálov kostí.

Spôsob, akým Ibutamoren pôsobí, ho robí potenciálnym liečivom pre starších ľudí, ktorí trpia problémami s kostami a kĺbmi. Okrem toho, od roku 2017, je Ibutamoren MK677 oficiálne v štádiu predklinického vývoja lieku na liečbu nedostatku hormónu rastu.

KEDY SA UKAZUJÚ PRVÉ VÝSLEDKY S IBUTAMOREN MK677?

Jedným z hlavných dôvodov, prečo je veľa ľudí nadšených po cykle s Ibutamoren, sú rýchle výsledky. Po 3-4 dňoch užívania sa začína zlepšovať spánok.

Vzhľadom na fyzické výsledky možno po približne týždni užívania pozorovať zvýšenie hustoty a objemu svalových vlákien. Spaľovanie tuku sa začína cítiť a vidieť v neskoršej fáze, po približne 3-4 týždňoch.

Okrem toho, Ibutamoren MK677 urýchľuje metabolizmus a po prvom týždni užívania pocítite zvýšený hlad. Nemali by ste sa však obávať, pretože spôsob, akým Nutrobal pôsobí, zabráni tomu, aby ste pribrali na váhe vo forme tuku.


BRÁNI IBUTAMOREN MK677 PRODUKCIU TESTOSTERÓNU?

Ibutamoren MK677 stimuluje výrobu rastového hormónu v tele až o 300%. V dôsledku toho sa bunky tela mobilizujú a stimulujú rast a vývoj kostí, kĺbov a svalov.

Pri počúvaní tohto si pravdepodobne myslíte, že Ibutamoren nemôže zabrániť vedľajšiemu účinku na vlastnú produkciu testosterónu. Ale prekvapenie! MK677 nezastavuje vlastnú produkciu testosterónu!

Cyklus s Ibutamoren MK677

Ibutamoren má dlhú polčasť života, čo robí cyklus s ním veľmi jednoduchý na nasledovanie: užívajte ho raz denne. Okrem toho si môžete vybrať, či užívať dávku ráno alebo večer. Vo všeobecnosti môžeme dávku rozdeliť do dvoch variantov:

 • 10-20 mg pre ženy
 • 20-30 mg pre mužov

Samozrejme, dávka závisí aj od skúseností, ktoré máte. Ak užívate SARM po prvýkrát, odporúča sa začať s nižšou dávkou. Treba mať na pamäti, že Ibutamoren MK677 môže spôsobiť miernu únava počas prvých dní užívania.

To je dôvod, prečo mnoho používateľov uprednostňuje užívať Ibutamoren pred spaním. Vzhľadom na to, že tento SARM urýchľuje proces zotavenia a zlepšuje kvalitu spánku, je to úplne logická voľba!

Cyklus svalovej hmoty

Ak vašim cieľom je získanie svalovej hmoty, nemôžeme opomenúť fakt, že Ibutamoren je jedným z najpredávanejších SARMs na tento účel. Má podobný účinok ako peptid GHRP-6, ale je úplne bezpečný pre vaše zdravie a nevyvoláva nebezpečné vedľajšie účinky.

MK-677 funguje veľmi dobre aj samostatne, ale mnoho ľudí stále považuje za jeden z najlepších pomocných SARMs.

Čo to znamená?

Ibutamoren takmer trojnásobne zvyšuje účinnosť každého SARMs, s ktorým sa môže kombinovať vďaka vysokým hladinám hormónu rastu, ktorý uvoľňuje.

Ak chcete vedieť, aké sú najlepšie stacky SARMs s Ibutamoren MK677 vhodné pre cyklus svalovej hmoty, neváhajte čítať ďalej. Poskytneme vám ďalšie informácie nižšie!

Ciclo na spaľovanie tukov

Aj keď Nutrobal zvyšuje chuť do jedla vďaka svojej schopnosti zvyšovať uvoľňovanie hormónu rastu v tele, nevedie k nárastu hmotnosti. Práve naopak! Kombinácia účinku tohto SARMs zrýchľuje metabolizmus, čo následne vedie k spaľovaniu tukov.

V kombinácii s ďalšími SARMs, ktoré majú priaznivý účinok na spaľovanie tukov (ako napríklad Andarine a Cardarine), sa Ibutamoren mk677 stáva skutočným pokladom pre každého, kto chce urobiť cyklus na spaľovanie tukov čo najefektívnejším.

Cyklus prevencie zranení

Cvičenie a tréning môže byť náročný na telo, ale pomocou niektorých SARMs sa dá zlepšiť a urýchliť proces regenerácie. Ibutamoren patrí medzi jedny z najlepších SARMs v tejto kategórii, pretože zlepšuje aj kvalitu spánku.

Nutrobal mobilizuje bunky, ktoré sa presúvajú do svalov, kostí, kĺbov a šliach na podporu nielen rastu a rozvoja, ale aj kondície týchto častí tela. Preto sa Ibutamoren MK677 stáva ideálnym SARMs pre cyklus prevencie zranení!

Ibutamoren pre terapia po cykle (PCT)

Po dokončení terapie steroidy je veľmi dôležité udržiavať telo v anabolickom móde. Keď sa tak nestane, strata svalovej hmoty je nevyhnutná. Našťastie používanie Ibutamore práve toto umožňuje!

Tisíce športovcov využívajú tento SARMs na postcyklovú terapiu. Nutrobal MK-677 nemá žiadne vlastnosti potláčania testosterónu, čo znamená, že ho možno užívať, kým sa telo úplne nezotaví.

Cvičenie s Ibutamoren pre ženy

Ibutamoren je dokonale vhodný pre cyklus žien. MK-677 nevyvoláva hormonálne nerovnováhy a ženy sa nemusia obávať. Avšak kvôli silnému účinku doplnku sa odporúča užívať nižšiu dávku: 10-20 mg denne.

Stacky SARMs Ibutamoren MK677

Nutrobal možno kombinovať s mnohými SARMs, ale najlepšie stacky, ktoré vám naozaj pomôžu dosiahnuť úžasné výsledky sú:

 • SARMs stacky Ibutamoren, Andarine a Cardarine
 • SARMs stacky Nutrobal МК-677, Ostarine MK2866 a Ligandrol LGD-4033
 • SARMs stacky Ibutamoren, YK11 a Testolone
 • SARMs  stacky Ostarine MK2866, Testolone Rad140 a Ibutamoren MK677

Kombinácia Andarine, Cardarine, Ibutamoren

Hlavným cieľom tohto stacku nie je tak získanie svalovej hmoty, ako zlepšenie výdrže a formovanie postavy. Samozrejme, to sa nedá dosiahnuť bez získania svalovej hmoty, takže kombinácia Andarine, Cardarine a Ibutamoren je ideálnou formou dosiahnutia tohto cieľa.


Andarine pôsobí tak, že priamo zasiela živiny do svalových tkanív. Cardarine GW501516 zasa zvyšuje prísun krvi a kyslíka do svalových vlákien, čo sa prejavuje na energetických úrovniach a vytrvalosti.

Stack SARMs Cardarine GW-501516, Andarine S4 a Ibutamoren MK677

Jedinečný účinok Ibutamoren je doslova tým posledným klinčekom. Keďže tento SARM dramaticky zvyšuje hladinu rastového hormónu (HGH), výrazne zlepšuje účinok ostatných dvoch SARMs! Užívajte ho v týchto dávkach:

 • Andarine: 15 mg 3-krát denne. Je dobrým nápadom brať Andarine 5 dní v týždni, nasledovaných 2 dňami voľna.
 • Cardarine GW-501516 - 20 mg denne, približne 1 hodinu pred tréningom
 • Ibutamoren MK677: raz denne 20 mg, približne 2 hodiny pred spaním.

Pilas(stacks) de SARMs con MK2866, Ligandrol LGD-4033, Ibutamoren MK677

SARMs Stack Ostarine MK2866, Ligandrol LGD-4033, Ibutamoren MK 677 je jednou z najlepších kombinácií na získanie svalovej hmoty. Tieto 3 SARM vám pomôžu získať až 3 libier svalovej hmoty za menej ako 30 dní. Predstavte si, aký bude ich účinok na konci 6-týždňového cyklu!

Ibutamoren stimuluje rastový hormón až o 300%, a v kombinácii s Ostarine MK2866 a Ligandrol LGD-4033 sa zaznamenala zrýchlená syntéza bielkovín, kvalitný spánok a mnoho ďalších výhod.

SARMs Stack Ostarine MK2866, Ligandrol LGD-4033 a Ibutamoren MK677 udržiava telo v anabolickom móde, aby vytváralo svalovú hmotu a zároveň pomáha odstraňovať tuk. Toto sú dávky, ktoré by ste mali užívať:

 • Ibutamoren MK677 - 20 mg denne, 2 hodiny pred spaním
 • MK2866 - 30 mg ráno 15 minút pred alebo hodinu po jedle
 • LGD-4033 - 8 mg denne, na lačný žalúdok alebo hodinu po jedle

Stack s YK11, Testolone, Ibutamoren MK677

Dá sa povedať, že YK11 je jeden z najúčinnejších SARMs na budovanie svalovej hmoty a keď sa kombinuje s ďalšími SARMs (ako Testolone a Ibutamoren), jeho účinok sa ešte zvyšuje. Môžete očakávať výrazný pokrok v posilňovaní sily, maximálne zrýchlenie procesu regenerácie a fantastický vzhľad.

Pila YK11, Testolone a Ibutamoren je najefektívnejšou SARM pila pre získanie veľkého množstva svalovej hmoty bez zadržiavania vody. S touto kombináciou môžete získať až 6 kg svalovej hmoty za menej ako 6 týždňov.

SARMs Stack YK11, Testolone RAD-140 a Ibutamoren MK677

Táto SARM pila sa odporúča používať iba pre pokročilých a po dokončení cyklu je povinná terapia po cykle. Pre zabezpečenie bezpečnej účinnosti doplnkov je dôležité užívať ich správne, a to takto:

 • Testolone RAD-140 - 2 mg dvakrát denne, ráno a večer na lačno pre lepšie vstrebávanie
 • Ibutamoren MK-677: raz denne 10-20 mg, až 2 hodiny pred spaním (počas hlbokého spánku sa v tele produkujú väčšie množstvá hormónu rastu)
 • YK11 - 1 mg raz denne pred tréningom

AKO URČIŤ ÚROVEŇ KVALITY IBUTAMOREN MK 677

AKO URČIŤ ÚROVEŇ KVALITY IBUTAMOREN MK 677

Určiť kvalitu Nutrobalu a SARMs všeobecne nie je jednoduchý úkon. Selektívne modulátory androgénového receptoru nie sú kontrolované zákonom a nie sú definované ako lieky, prohormóny alebo steroidy.

SARMs sú unikátna skupina produktov s veľmi odlišným účinkom od všetkého, čo poznáme. Avšak, pretože doplnky stravy nie sú regulované, mnoho predajcov a firiem si dovoľuje zriediť suroviny na zdvojnásobenie množstva produktu.

Ak má byť SARMs "kvalitný", musí obsahovať minimálne 97% suroviny. Avšak, táto hodnota sa ťažko určuje bez kvalitatívneho testu, preto je nášmimomporadenstvom pre každého, kto chce určiť úroveň kvality Ibutamoren MK677, skontrolovať, či značka umožňuje prístup k takému testu.

Čo znamená "originálny" SARMs?

Ako sme už pochopili, SARMs môže byť označený ako "kvalitný" a "originálny", ale v skutočnosti obsahuje rôzne škodlivé látky, ktoré menia jeho účinnosť a bezpečnosť.

Ale čo to v skutočnosti znamená "originálny" SARMs? Je dobre známe, že určité pôvody krajín pôsobia dôveru u zákazníka.

Tieto krajiny sú napríklad Nemecko a Veľká Británia. Je náhoda, že veľká časť SARMs sa propaguje ako "vyrábaná" tam?

Nie, to je iba marketingová taktika!

Skutočne, surovina pre SARMs, ako napríklad Ibutamoren MK 677, sa vyrába v Ázii.

Presne tak! Celá surovina! To znamená, že produkty, ktoré sa tvrdia, že sú "originálne", pretože sú vyrábané vo Veľkej Británii, sú také originálne ako akýkoľvek iný doplnok.

Krajiny, ktoré vidíte na štítku, nezobrazujú krajinu pôvodu! Len ukazujú, kde je pravdepodobné, že produkt bol balený alebo zakapsulovaný. Skutočná kvalita Nutrobal MK677 a iných SARMs závisí od samotných obchodníkov a značiek, čo nás privádza späť k povinnej kvalitatnej skúške.

KDE NÁJSŤ FÓRUM S NÁZORY A RECENZIAMI NA IBUTAMOREN MK-677

Samozrejme, existujú aj iné spôsoby, ako zistiť kvalitu SARMs ako Ibutamoren, napríklad na základe názorov a recenzií iných používateľov. Tu však situácia nie je taká optimistická.

Značky vedia, že s veľkým množstvom pozitívnych komentárov je zákazník sklonenejší okamžite si objednať produkt alebo službu. Preto viac ako 85% komentárov v online obchodoch nie sú skutočné.

Tak kde môžete nájsť skutočné názory a recenzie na MK-677? V jedinečnom SARMs fóre! SARMs fórum je neutrálnym miestom, kde každý môže nájsť informácie súvisiace s:

Názory na to, ako funguje MK-677

Názory na výsledky, ktoré môžete očakávať po užívaní Ibutamoren

Recenzie vedľajších účinkov Ibutamoren

Recenzie najlepších stohov s Ibutamoren

Názory na prípadnú terapiu po cykle s Nutrobalom

Je SARMs kvalitný?

Vedľajšie účinky ibutamoren MK-677

Ibutamoren MK677 imituje hladový hormón a zvyšuje uvoľňovanie hormónu rastu. To znamená, že pri užívaní ibutamorenu MK677 je úplne logické mať zvýšenú chuť do jedla ako dôležitý vedľajší účinok.

Ibutamoren imituje anabolické účinky prohormónov a steroidov. Tento SARMs zaciluje určité receptory a mení ich fungovanie v tele. Ibutamoren MK677 nevyvoláva vedľajšie účinky spôsobené syntetickými peptidmi a hormónom rastu!

Je úplne normálne, že pri pohľade na nový doplnok stravy chcete vedieť, aké sú jeho vedľajšie účinky. Informácie na internete týkajúce sa ibutamoren MK677 sú často klamlivé a len 10% uvedených vedľajších účinkov je skutočných.

Vedľajšie účinky Ibutamoren МК677

Vedľajšie účinky Ibutamoren МК677

Ibutamoren uvoľňuje veľa dodatočného rastového hormónu, bez vyčerpania existujúcich zásob. Vysoké hladiny HGH však môžu spôsobiť niekoľko skutočných vedľajších účinkov.

Tieto vedľajšie účinky sa tiež vyskytujú u ľudí, ktorí majú normálne vysoké hladiny rastového hormónu. Patria medzi ne:

 • Opuch kĺbov
 • Mierne bolesti alebo brnenie na končatinách, častejšie na rukách

Rôzne štúdie o účinkoch Ibutamoren tiež ukazujú, že môžete zažiť pokles citlivosti na inzulín a zvýšenie hladiny glukózy v krvi.

Tieto vedľajšie účinky sú skutočne zriedkavé a pravdepodobnosť ich výskytu je minimálna, ak dodržiavate odporúčané dávky a trvanie cyklu s Ibutamoren MK 677.

Mýty a nereálne tvrdenia o vedľajších účinkoch MK 677

Všetko, čo nie sú uvedené vedľajšie účinky, sú mýty a nereálne tvrdenia o vedľajších účinkoch MK-677. Pri užívaní Ibutamoren:

 • NEzastaví vlastnú produkciu testosterónu
 • NEspôsobuje hormonálnu nerovnováhu
 • NEstimuluje zvýšenie stresového hormónu - kortizolu
 • NEvyvoláva virilizáciu ani gynekomastiu
 • NEpoškodzuje pečeň
 • NEzastaví vlastnú produkciu rastového hormónu.

AKO REALIZOVAŤ TERAPIU PO CYKLE PCT PRE IBUTAMOREN MK-677

Existuje dôvod, prečo je toľko ľudí spokojných s účinkami Ibutamoren! Okrem všetkých pozitívnych aspektov jeho užívania je veľkým plusom, že pôsobí bez toho, aby ovplyvňoval vedľajšie orgány, čo zasa znamená, že terapia po cykle s Ibutamoren nie je povinná.

Samozrejme, je dôležité dodržiavať odporúčané dávky, aby ste zabezpečili bezpečný a účinne pôsobiaci príjem:

 • Pre mužov: 20-30 mg denne.
 • Pre ženy: 10-20 mg denne.

Ak užívate vyššie dávky (na vlastné riziko) alebo sa rozhodnete urobiť cyklus dlhší ako odporúčaný, potrebujete fototerapiu s vitamínmi a minerálmi. Túto terapiu môže robiť ktokoľvek, kto chce absolvovať profylaktickú terapiu po cykle PCT pre Ibutamoren:

 • Vitamín D3 - 2000 až 5000 iu denne
 • Zinok - 30 až 45 mg denne

ZÁVER

Ibutamoren MK-677 je jedným z najlepších SARMs na získanie svalovej hmoty. Jeho jedinečná schopnosť zvyšovať uvoľňovanie hormónu rastu napodobňovaním účinkov hladového hormónu grelínu ho robí prvou voľbou mnohých športovcov zapojených do rôznych športov.

Základný rozdiel medzi Ibutamoren a bežným rastovým hormónom je v tom, že Ibutamoren nepretrží produkciu HGH v tele a nevyvoláva vedľajšie účinky. Nutrobal je tiež mimoriadne užitočný pri posilňovaní kostí a kĺbov.

Ibutamoren MK 677 je vhodný pre ženy aj mužov. Okrem toho, že je naozaj účinný sám osebe, Ibutamoren je ideálny SARM na zásobovanie, pretože perfektne dopĺňa účinky iných SARMs.

Späť na blog

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené.