Ako zvýšiť účinok SARMs?

Ako zvýšiť účinok SARMs?

Chcete mať väčší účinok od SARMs?

Vyskúšali ste ich, ste presvedčení, že fungujú! ALE, chcete, aby sa všetko udialo trochu  rýchlejšie? Pokračujte v čítaní a zistite ako strojnásobiť svoje výsledky!

Nie je nič lepšie ako trénovať s radosťou a vidieť výsledky, ktoré chcete dosiahnuť. Často však neprichádzajú tak rýchlo, ako by ste chceli, a hoci sa snažíte zo všetkých síl, začnete sa pýtať, ako môžete proces stimulovať a urýchliť.

Prvá vec, na ktorú si spomeniete sú steroidy - poskytujú úžasné výsledky a sú skutočne rýchle, ale ich vedľajšie účinky sú rovnako „pôsobivé“ ...

Testikulárna kontrakcia, poškodenie sekundárnych orgánov, zvýšený rast ochlpenia u žien, akné a tisíce ďalších, mierne povedané, znepokojujúcich účinkov (skôr „porúch“).

Potom narazíte na SARMs a prečítate si veľa názorov a ohlasov, ktoré hovoria, že toto je budúcnosť vo svete športu. Spočiatku ste skeptickí, ale napriek tomu sa rozhodnete vyskúšať to, stále je to investícia do vlastného tela, ktorá nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky.

Vopred ste sa oboznámili ako fungujú SARMs. Viete, že obsahujú androgény, špeciálny typ hormónov, ktoré sa viažu na bunkové androgénne receptory vo vašom tele a pomáhajú vám budovať svaly, chudnúť a cítiť sa mimoriadne energicky. Čítali ste, že SARMsSELEKTÍVNE modulátory androgénových receptorov, ktoré ich veľmi odlišujú od prohormónov a steroidov, a preto sú preferovanou voľbou pre ľudí, ktorí sa obávajú vedľajších účinkov.

Po stretnutí s rôznymi názormi sa vám nakoniec podarí zvoliť ten pravý SARM pre vaše účely a BUM, po niekoľkých týždňoch sa presvedčíte, že všetky pozitívne ohlasy, ktoré ste videli na fórumoch sú úplne pravdivé a tieto produkty nielenže zväčšia vašu svalovú hmotu, ale tiež vám pomôžu redukovať tuky a zvýšiť športový výkon.

Ďalším krokom je zistiť, ktoré SARM sa navzájom dopĺňajú a ako ich správne kombinovať.

Ak sa krátka história, ktorú sme vám práve povedali, týka vás, potom ste na správnom mieste! Ak ešte stále premýšľate, či vyskúšať SARMs, tiež neprestávajte čítať, pretože hoci každý z týchto produktov poskytuje vynikajúce výsledky, kombinujúc ich v správnej kombinácii  SARMs,  zvyšujete ich účinok ešte viac.

Prečo kombinovať SARMs pre lepší účinok

Správne vybraná kombinácia SARMs vám pomôže dosiahnuť maximálne výsledky v optimálnom čase!

Každý SARM je rozpracovaný na konkrétny účel a ak ste začiatočníci, je úplne bežné, že sa vám produkt páči a poviete si: „To je to, čo hľadám! Chcem schudnúť, nabrať svalovú hmotu alebo si sformovať reliéf.

Je však dôležité vedieť, že na základe pôsobenia každého jednotlivého produktu existujú rôzne kombinácie, ktoré prispievajú k rýchlejšiemu pôsobeniu a lepším výsledkom vášho cyklu so SARMs. Volajú sa SARMs kombinácie (stacky) a dnes vás oboznámime s nimi  trochu podrobnejšie.

Nami vytvorené SARMs kombinácie sú veľmi logické, ak je vám jasné pôsobenie každého jednotlivého produktu. Napríklad, vôbec by nebolo efektívne kombinovať užívanie Slimobolanu (ktorý sa používa na odstránenie tukov bez diéty a náročných tréningov) a Ostarinu (ktorý pomáha obnovovať a posilňovať kosti s cieľom naberať hmotu a silu).

Ďalšou nelogickou kombináciou by bola kombinácia medzi YK11 a Cardarin. YK11 je mimoriadne silný SARM, ktorý má 4-kruhovú štruktúru testosterónu a je schopný rozvinúť váš genetický potenciál v zmysle budovania svalov na maximum. Tento SARM sa musí užívať v predpísaných dávkach a kombinovať s dôkladným tréningom a správnou výživou. Cardarin je zase pravý opak. Je dokonalou voľbou počas silného deficitu kalórií, pretože sa používa na odstránenie prebytočných tukov.

Podľa vyššie uvedených príkladov, teraz je vám už jasné, že určité produkty nemôžu vytvárať  dohromady SARM kombinácie. V nasledujúcej časti nášho článku si ukážeme, ktoré sú najefektívnejšie kombinácie, na čo sa používajú a prečo si ich zvoliť!

SARM kombinácie a aké výsledky môžete od nich očakávať.

Kombinované spolu, určité produkty posilňujú a dopĺňajú činnosť ostatných. Výsledky vášho SARMs cyklu budú teda viac ako uspokojivé. Pozrime sa na hlavné kategórie  kombinácií:

Na získanie svalovej hmoty

Výrobky používané na získanie svalovej hmoty sú Ostarin, Ligandrol, Testolon, Ibutamoren a samozrejme YK11. Kombinácie, ktoré zahrňujú Testolon a YK11 sa odporúčajú ľuďom, ktorí sú veľmi aktívni a majú skúsenosti so svetom výživových doplnkov. Názov Testolon vám nie náhodou pripomína testosterón - ide o jeho vylepšenú nesteroidnú verziu. YK11, tiež známy ako Myostin, odblokuje skrytý potenciál vášho tela a pomôže vám vyvinúť takmer dvojnásobné svalstvo.

Na spaľovanie tukov

Na tento účel sa používajú produkty Cardarin, Andarin a Ostarin. Cardarin je hlavným zdrojom energie pre vaše telo, zatiaľ čo Andarin zabraňuje vášmu telu ukladať nadbytočné kalórie a premieňať ich na tuk.

Pre šport

SARMs sú produkty preferované mnohými športovcami. Napríklad kombinácia Cardarinu a Ostarinu okamžite zvyšuje vašu vytrvalosť a silu. Ligandrol zase posilňuje vaše kosti a kĺby.

Ibutamoren pomáha s procesom regenerácie vášho tela, takže jednou z najobľúbenejších kombinácií športovcov je kombinácia medzi Cardarin, Ibutamoren a Andarin, ktorá vám okrem energie pomáha rýchlejšie dosiahnuť  reliéf.

Na základe všetkých uskutočnených prieskumov a ohlasov, SARMs nemajú vedľajšie účinky, ak sa užívajú správne a podľa poukázaného dávkovania. Kvalita produktov je však nanajvýš dôležitá a jednomyseľný názor tisícov užívateľov je, že my v spoločnosti iMuscle ponúkame produkty najvyššej kvality nielen na Slovensku, ale aj v Európe.

Obchod SARM na Slovensku a v Európe

Naše obchody nájdete na/v:

Veľmi skoro budú naše výrobky dostupné v Grécku, Taliansku, Španielsku a Holandsku.

 

Späť na blog

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené.